Yünsa-Yünser Halı Temizleme


Yünsa-Yünser Halıları

Yumuşacık dokuya ve sağlıklı bir kullanıma sahip olan Yünser halıları evlerinize şıklık ile birlikte konfor da sunar. Yün halı temizliği ve yün halı bakımı konusunda özenli davranılmazsa halının tüylerinde, dokusunda değişimler olabilir. “Yün halı temizliği nasıl yapılır?” diye merak edebilirsiniz. Özellikle evde yün halı yıkama ya da silkeleyerek, silerek yün dokuma halıları temizlemeye kalkışmamalısınız. Aksi halde yün halı tüylerinde sertleşme, yapışma olabileceği gibi halılarınızda derinden bir hijyen elde edemeyebilirsiniz.

Yün halı yıkama tekniklerini ve ileri teknoloji halı yıkama makineleri ile güvenilir adreslerden biri olan Seçkin Halı Temizleme ’de yün halılarınızı yıkıyoruz. “Yün halı yıkanır mı ve yün halıdan leke nasıl çıkarılır?” sorularınızın cevabını güveninizi sarsmadan veriyoruz. Peki, yün halı tüyleri nasıl temizlenir? Halınızda kir, leke ve varsa hasar tespiti yaptıktan sonra yün halı tozunu alma işlemi ile yün halının temizliğine başlıyoruz. Yün halının diplerine yerleşmiş toz, kıl, tüy vb. gibi atıkları halı tozu alma makinesi ile arındırıyoruz. Eğer halılar tozlarından arındırılmazsa gerçek bir halı temizliği gerçekleştirilemez. Yün halının yıkanması son teknoloji halı yıkama makineleri ile yapılır. Yıkandıktan sonra “yün halı nasıl kurutulur?” diye merak ediyor olabilirsiniz. Yıkanıp durulanan halılar, fazla suyundan arındırılır ve havalandırma aşamasına gönderilir. Halı havalandırılması sırasında kötü koku oluşumu, nemli kalma gibi olumsuz durumların önüne geçilmiş olur.

Yün halı yıkama teknikleri ve yün halı yıkama fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak ister misiniz? Öyleyse Antalya halı yıkama firması olarak pek çok kişi tarafından bilinen Seçkin Halı Temizlemeyi yerinde ziyaret edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz ve online sitemizden de bilgi alabilirsiniz.

Yünsa-Yünser Halı Temizleme