El Dokuma Yün Halı (Floş) Yıkama

Pek çok kişi hem evde sağlıklı kullanımı, hem dokusu hem de dayanıklı yapısı gereği evinde el dokuma yün halıları kullanır. Evinizde severek kullandığınız yün halıların ilk günkü formunu daha uzun süre koruması için yün el dokuma yün halı temizleme konusunda dikkatli davranmalısınız. Peki, “yün halı nasıl temizlenmeli?” Evde el dokuma yün halıyı yıkamak zor olabilir. Zaten evde hijyenik halı yıkama yapmak hem güç, hem zaman kaybı olmakta ve istenilen bir temizlik de gerçekleşmemektedir.


Antalya Konyaaltı’nda halı yıkama fabrikamız floş el dokuma halısı temizliğini son derece güvenilir ve profesyonel biçimde gerçekleştirmektedir. “El dokuma yün halı nasıl yıkanır?” diye merak ediyor olabilirsiniz. Öncelikle halınızdaki leke, kir ve varsa hasarları tespit ediyor ve bunun bilgisini size veriyoruz. Daha sonra yün halı yıkama işlemine geçmeden önce halı toz alma makinesi ile halınızı tozlardan arındırıyoruz. Bu işlem halı yıkama için uygun zemin oluşturuyor. Halınızın cinsine ve iplik türüne uygun ürünlerle ve ileri teknoloji otomatik halı yıkama makineleri ile halınız yıkanma işleminden geçiyor.


Yün el dokuma halı yıkama fiyatları firmamızda halınızın metrekaresine göre belirlenmektedir. Antalya Konyaaltı’nda halı yıkama firmaları arıyorsanız tercihinizi bizden yana kullandığınıza pişman olmayacaksınız! Güvenilir, kaliteli ve profesyonel halı yıkamanın adresi; Seçkin Halı Temizleme! Firmamızda bir kez halı yıkatanların yorumları olumlu yönde!


El Dokuma Yün Halı (Floş) Yıkama