Sumak İpek Halı Yıkama


Firmamızda türüne uygun halı temizleme ve yıkama yapılmaktadır. İpek Sumak halı yıkama işleminde uygun su ısısı, uygun şampuanlar ve teknikler kullanılır. Otomatik makinelerle halınız yıkama işlemine alınmadan önce tozlarından ve halıya yer etmiş bakteri, mikrop gibi sağlığa zararlı mikroorganizmalardan arındırılır. Halı tozu alma işlemi halının derinlemesine temizlenmesi için son derece önemli ve gerekli bir iştir. İpek Sumak halı yıkamasında özel yöntemler ve en modern makineler kullanılır. Halınız size teslim edildikten sonra yumuşaklığını, parlaklığını koruduğunu görebilirsiniz. Doğru halı yıkama teknikleri ile halınızın kullanım ömrünün artacağını da bilmelisiniz. Seçkin Halı Yıkama Antalya şubemizde halı yıkama teknikleri ve halı yıkama aşamaları özenli olarak belirlenmektedir. Halılarınız temizlenirken hasar görmemesini istiyorsanız Antalya’da güvenilir halı yıkamacıları tercih etmelisiniz.

Evlere ihtişamlı bir görünüm ve aynı zamanda da şıklık katan İpek Sumak halı bakımı özen gerektiren bir iştir. İpek Sumak halılar, ev dekorasyonlarında kullanılan nadide eşyalardan biridir. Hassas bir dokuya sahip olan Sumak ipek halılar nadir halı çeşitlerinden biridir. Eğer evinizde böyle özel bir halı kullanıyorsanız halı bakımı ve temizliğinin nasıl olacağını da merak ediyorsunuzdur. Sumak ipek halı temizleme evde yapması zor olan bir iştir.

Sumak İpek Halıları


Seçkin halı yıkama Antalya fiyatları halıların üretim biçimine yani cinsine ve metrekaresine göre belirlenmektedir. Sumak ipek halı yıkama fiyatları da halının büyüklüğüne ya da küçüklüğüne göre değişiklik gösterecektir. Antalya’da profesyonel halı yıkamacı arıyorsanız en güvenilir, kaliteli ve doğru adrestesiniz!Sumak İpek Halı Yıkama