El Dokuması Yün Halı

El Dokuma Yün Halılar(Döşemealtı - Milas-Kars)

Evimizde kullandığımız halının iplik türü, cinsi ve dokuması farklı olabilir. Hangi cinste halı kullanıyor olursanız olun halı kirlenmesihalı lekelenmesi kaçınılmaz olacaktır. Ancak halılarınızı temiz bir biçimde ve daha uzun süre ilk günkü formuyla kullanabilmek için halı temizleme önerilerine dikkat etmeniz gerekir. Eğer evinizde Milas halısı ya da Kars halısı kullanıyorsanız halı bakımı konusunda özenli davranmanız gerekir.

Kendine has yöresel desenleri ile ön plana çıkan el dokuma halı temizliği ve yün halı temizliğini evde yapmak zor olabilir. Kars ve Milas halı temizliğini evinizde günlük olarak yapabilirsiniz. Ancak derinlemesine ve etkili bir temizlik için profesyonel yün halı yıkama yapan yerleri tercih etmelisiniz. El dokuma yün halı yıkama sırasında gerekli koşullar sağlanmaz ise halı üretiminde kullanılan kimyasal ya da kök boya çözünebilir. El dokuma halı yıkama sırasında özel şampuanların kullanılması ve uzman kişiler tarafından ileri düzeyde teknolojik yıkama makinelerinin kullanılması gerekir. Kars halısı yıkama ve Milas halısı yıkama işlemlerinizi Seçkin Halı Temizleme olarak biz sizin için gerçekleştiriyoruz. Geleneksel halı kültürümüzün önemli parçalarından biri olan Milas el dokuma halısı ve Kars el dokuma halısı temizliğini bize emanet edin ve kıymetli halılarınızın dokusuna zarar vermeden temizleyelim!  

Antalya’da halı yıkama fiyatları farklılık göstermektedir. Halı yıkama fiyatları 2018 yılında halının cinsine, türüne, leke durumuna ve metrekaresine göre belirlenmektedir. Fiyatı çok uygun olan ve halı temizleme yıkama işlemini profesyonel olarak gerçekleştirmeyen yerlerden uzak durmanızı öneririz. Firmamızda, halılarınız özenli bir biçimde ve uzman bir ekip tarafından pek çok aşamadan geçerek yıkanır. Halınızı size teslim edildiğinde halınızın yumuşaklığından, parlaklığından derinlemesine bir temizlikten geçtiğini anlayabilirsiniz.

El Dokuması Yün Halı