Perde Yıkama

Her evin olmazsa olmaz eşyalarından biri perdelerdir. Tül perde, katlamalı, stor ya da zebra hangi türden olursa olsun evleri güzelleştiren en önemli eşyalardan biridir. Evlerin salonlarında ve hatta her odasında kullanılan perde çeşitleri ortama ferahlık, şıklık ve estetik bir görünüm kattığı gibi aynı zamanda da evin mahremiyetini korur. Dışardan ev içerisinin görünmesini, eve sıcak günlerde güneş ışığı girmesini önler. Ev için bu denli önemli ve gerekli olan perde temizliği de oldukça önemlidir.


Evde sürekli olarak kullanılan perdelerin kirlenmesi, renginin kararması son derece doğaldır. Özellikle tül perde yıkama ve tül perde beyazlatma konusunda hanımlar son derece titiz davranmaktadır.  Sadece tül perde temizliği değil, aynı şekilde stor perde temizliği ve zebra perde temizliği de özen gerektiren işlerdir. Perde yıkamak görünüşte kolay bir iş gibi durabilir. Ancak doğru ürünler ile doğru teknikler kullanılmazsa yani perde yıkamada püf noktalar göz önünde bulundurulmazsa perdelerin yapısında deformeler, renginde değişmeler olabileceği gibi kullanım ömrü de kısalabilir.


Perdelerin beyaz olması için ve perdelerin kırışmaması için ne yapmalıyız?” soruları her hanımın aklına takılan sorular arasında yer alır. Evde perde yıkama ve perde temizleme işlemi de son derece zor ve risklidir. Bu durumda pek çok kişinin aklına “perde yıkama nasıl yapılır?” sorusu gelmektedir. Perdeleri yıkamanın püf noktaları arasında türüne göre perde temizleme yöntemi ve tekniği uygulamaktır. Profesyonel perde temizliği için firmamızı tercih edebilirsiniz. Farklı türlerdeki perde yıkama ve temizleme işleminiz özenle ve profesyonel biçimde gerçekleştirilir. Antalya’da perde yıkama hizmeti veren Seçkin Halı Temizleme, perdelerin yıkanmasında kaliteli temizleme ürünleri ile doğru teknikler kullanır. Stor perde yıkama, zebra perde yıkama hizmetlerimizin yanı sıra fon perde yıkama hizmetimiz ile de farklı türdeki perdelerin temizliğini yapıyoruz. Profesyonel perde yıkama yöntemlerimiz ve son teknoloji perde yıkama makinelerimiz ile tertemiz perdeler ile size sadece evinizin keyfini çıkarmak kalıyor!


Perde yıkama fiyatları Antalya’da değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar ile kullanılan malzeme kalitesinin, profesyonelliğin yakından ilgisi vardır. Ucuza perde yıkama yapan yerlere araştırmadan ve güvenmeden perde temizliğini emanet etmemeniz önerilir. Firmamızda perde yıkama fiyatları 2018 yılında da perdelerin metrekaresine ve türüne göre belirlenmektedir.


Perde Yıkama