Step-Deco Halı Temizleme


Step-Deco Halılar

Halı kirlenmesi, halı tozlanması ve halı lekelenmesi evlerde sıklıkla şikayet edilen sorunlardan bazılarıdır. Evlerde en sık kullanılan ve her an ayak altında olan eşyalardan biri halılar olduğu için de bu son derece doğal bir durumdur. Hangi halı nasıl yıkanır? sorusunun cevabı da halı bakımı ve temizliği için cevabı son derece önemli olan bir sorudur. Eğer evinizde step-deco halı kullanıyorsanız step halı yıkama ve deco halı yıkama şeklinin nasıl olması gerektiğini merak ediyorsunuzdur.

Halılarınızı formunda bozulmalar olmadan, tertemiz biçimde ve uzun bir süre kullanmak için profesyonel halı yıkama yapan yerlere emanet etmelisiniz. Tüm farklı cins halılarda olduğu gibi step halıların temizliğinde ve bakımında dikkatli davranmak gerekir. Step halıların yıkanması sırasında uygun şartlar sağlanmaz ise halının astardan ayrılması, tüylerinin sertleşmesi gibi sorunlarla karşı karşıya kalınabilir. Seçkin Halı Temizleme Antalya şubemizde halı yıkarken dikkat edilmesi gerekenler her daim göz önünde bulundurulur ve ürünlerinizin formunda bozulma olmaması için özen gösterilir. Antalya’da halı yıkama yapan firmamızda her halı cinsine göre yıkanır. Yıkanan ve kirlerinden, tozlarından, lekelerinden arınan halılar kurutma, havalandırma gibi işlemlerin ardından size teslim edilir. Halı kurutma doğal ve sıcak bir ortamda gerçekleştirilir. Halınızı teslim aldığınızda parlak ve tertemiz olduğunu görebilirsiniz.

Evinizdeki hijyeni dokunulabilir hale getirmek istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Antalya’da güvenilir halı yıkamacılar arasından bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız! Antalya halı yıkama fiyat listemiz halıların metrekaresine göre belirlenmektedir.

Step-Deco Halı Temizleme