Pamuklu Kilim Temizleme


Pamuklu Kilim

Kilimlerin temizliği ve özellikle de pamuk kilim temizliği oldukça özen gerektiren bir iştir. Evinde kilim kullanan pek çok kişinin kilim temizleme için başvurduğu yanlış yöntemlerden biri kilim yıkaması için çamaşır makinesine atmaktır. Bu yöntem ile kilimlerin yıkanması sırasında renklerin solması, karışması ve kilimin dokusunun bozulması gibi olumsuz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kilim temizliğinde dikkat edilmesi gerekenleri göz önünde bulundurmalı ve bu işi profesyonel bir biçimde yapan kilim yıkama firmalarını tercih etmelisiniz. Seçkin Halı Temizleme olarak kilim temizliği ve yıkamasını biz sizin için yapıyoruz. Pamuk kilimlerin temizlenmesi sırasında uygun ürünler ve yöntemler kullanarak ürünlerinizin rengi, formu ve dokusunda hasar ortaya çıkmaz. Alanında uzman kişiler ve son teknolojik halı yıkama yöntemlerini bir arada kullanıyoruz. Hangi cinsten olursa olsun halıların temizliğini derinlemesine gerçekleştiriyoruz. Evde her alan ayakaltında olan ve en sık kirlenen, toz toplayan eşyalardan birinin halılar olduğu doğrudur. Evde halılarınız temiz olmadan gerçek ve derinden bir hijyen elde etmeniz mümkün değildir. Evinizdeki halıların kilimlerin temizliğini Seçkin Halı Temizleme’ye emanet ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Kilim yıkama fiyatları da tüm ürünlerde olduğu gibi metrekare fiyatına göre belirlenmektedir. Önceliğimiz halılarınızın ve kilimlerinizin temizliği! Yaptığımız iş, kullandığımız ürünler ve teknikler göz önünde bulundurulduğunda halı yıkama fiyatlarının firmamızda uygun olduğunu söyleyebiliriz. Seçkin Halı Temizleme Antalya şubemizde sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Memnuniyetiniz, önceliğimizdir.

 

Pamuklu Kilim Temizleme