Yerinde Halı Temizlik

Yerinde Halı Temizlik

Halıların kirlenmesi, halı lekelenmesi ve halı tozlanması evlerde en sık şikayet edilen ve çözüm yolları aranan konular arasındadır. Evde kendi imkanlarınız ile her ne kadar halı temizliği ve bakımı yapmaya çalışsanız da gerçek bir hijyen elde etmeniz zordur. Çünkü halılar her an ayakaltında olan ve evde en sık kullanılan eşyalardan biridir. “Halıların temizliği nasıl olmalı?” diye merak ediyor olabilirsiniz. Biz sizin için halı temizleme ve yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.


Seçkin Halı Temizleme olarak tüm farklı cinsten halıların yıkanması hizmetini gerçekleştirdiğimiz gibi yerinde halı temizliği hizmetimiz ile de sizlerin memnuniyetini kazanmayı amaçlıyoruz. Özellikle boydan boya, yani duvardan duvara olan ve taşınması, yıkanma servisine götürülmesi zor olan halılar için yerinde halı yıkama oldukça avantajlı bir hizmettir. Yerinde halı yıkama makinası ve uygun teknikler, uzman ekip ile evinizdeki ya da işyerinizdeki halılarınız da tertemiz olur. Özellikle yerinde halı yıkamada doğru teknikler ile doğru halı temizleme ürünleri kullanılmadığında halılarınızın zarar görme olasılığı vardır. Yerinde halı yıkama Antalya’da Seçkin Halı Temizleme’den sorulur.


Yerinde halı yıkama fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Önceliğimiz her daim halılarınızın formunda, dokusunda hasara neden olmadan tertemiz olmasını sağlamak! Müşterilerimizin memnuniyeti için standartlarımızı yükseltmeye devam ediyoruz.


 Yerinde Halı Temizlik