Peluş Halı Temizleme


Peluş Halı

Görsel olarak oldukça hoş bir tasarıma sahip olan peluş halı temizliği pek çok soru işaretini de beraberinde getiriyor. “Peluş halı yıkanır mı, peluş halı nasıl temizlenir?”  akıllara ilk gelen sorulardan olmaktadır. Gerçekten de eğer evinizde peluş halı kullanıyorsanız peluş halı bakımına özen göstermek zorundasınız. Peluş halıların temizliği sırasında uygun yöntemler ve uygun halı temizleme ürünleri kullanılmaz ise halının yumuşak tüylerinde sertleşme, keçeleşme, yatma ya da yapışma gibi olumsuz durumlar meydana gelebilir.

Seçkin Halı Temizleme’de peluş post halı temizliği özenli bir biçimde gerçekleştirilir. Peki, firmamızda peluş halı temizliği nasıl yapılır? Öncelikle peluş halıların hassas ve narin tüylerine zarar vermeden derinlemesine toz alma işlemine tabii tutulur. Peluş halının temizliği sırasında en önemli adım halıya zarar vermeden tozlarından arındırılmasıdır. Peluş halılar yumuşak ve uzun tüylere sahip olduğu için diplerinde çeşitli atıkları, tozu, kılı, tüyü biriktirebilir. Tozları alınmadan peluş halı yıkanması gerçekleştirilse tozların halıya yapışması gibi olumsuz bir durum meydana gelebilir. Peluş halının yıkanmasında sonra durulanması, kurutulması ve havalandırılması ile tüyleri daha yumuşak ve parlak olur. Size de evinizde memnuniyetle kullanmaya devam etmek kalır!

Peluş halı yıkama fiyatları ve 2018 halı yıkama fiyatları ile ilgili detaylı bir bilgi edinmek isterseniz Seçkin Halı Temizleme telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilir, firmamızı yerinde ziyaret ederek şeffaf çalışma koşullarımızı görebilir ya da sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

 

Peluş Halı Temizleme