Overlok Hizmeti

Antalya’nın en güvenilir ve en sık tercih edilen Seçkin Halı Yıkama fabrikasında halı temizliği, battaniye ve yorgan temizliği, yatak temizliği, kanepe, koltuk ve sandalye temizliği, yerinde halı temizliği gibi siz müşterilerimizi memnun eden hizmetlerimizin yanı sıra halı overlok hizmetimiz de bulunmaktadır. Halı yıkama ve overlok hizmetlerinin her biri işinde uzman ve işini seven ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Kaliteli ürünlerimiz, uzman çalışanlarımız ve son teknoloji makinelerimiz ile en çok zaman geçirdiğiniz alanları daha yaşanabilir ve daha temiz, hijyenik bir hale getiriyoruz.

Peki, hizmetlerimiz arasında yer alan overlok ne demek ve overlok nasıl yapılır? Kenarlarından kesilen kumaşın sağlam olması ve ilmek kaçmaması için dikilmesidir. Bu işlem overlok makinesi ile yapılır. Yan, overlok çekilen kenarlardan iplik kaçması ve dikiş atması önlenmiş olur. Halı overloğunda halıların kenarının daha sağlam ve temiz olması sağlanır. Özellikle kesme halılara overlok yapılması gerekir. Halı kenarlarına overlok yapılmadığında ilmek kaçmaları ve dikiş atmaları meydana gelebilir. Bu da hiç kimsenin yaşamak istemediği bir durumdur.

Halı overlok Antalya’da firmamızda güvenilir bir biçimde yapılır. Antalya’da overlokcular bulunsa da her zaman profesyonel, güvenilir ve kaliteli yerleri tercih etmeniz sizin için yararlı olacaktır. Antalya’da halı overloğu yapan yerler arasından bizi tercih ettiğiniz için memnun olacağınızdan hiç şüphe yok! Evinizdeki hijyeni, konforu ve sağlığı en az sizin kadar önemsiyor ve memnuniyetinizi her daim öncelik olarak kabul ediyoruz.

Antalya overlok fiyatları internet sitemizde belirtiliyor. Müşteri hizmetlerimizi arayarak da bilgi edinebilirsiniz. Sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

Overlok Hizmeti