Hakkımızda

Seçkin Halı Yıkama Antalya şubemizde yıllardır müşterilerimize güven ve kaliteli, profesyonel temizlik hizmet sunmaya devam ediyoruz. Hem Avrupa’nın hem de Türkiye’nin en güvenilir halı yıkama firmaları arasında yerini alan Seçkin Halı Temizleme, oldukça geniş bir halı yıkama kapasitesine sahiptir. Halı temizleme ve yıkama fabrikamız hem işinde uzmanlığa sahip çalışanları hem de kullandığı son teknoloji halı yıkama makineleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir.

Seçkin Halı Yıkama, müşteri memnuniyetine, güvenirliğe ve kaliteye her zaman öncelik verir. Antalya’da halı temizleme sektöründe Ar-ge çalışmaları ve son çıkan teknolojik gelişmeleri takip etmeyi önemser ve halı yıkama temizleme alanında her daim yenilikleri kullanmayı amaçlar. Özellikle halı yıkamasında her cinsten halı uygun yöntem ve teknikleri ile yıkanır. Yenilikçi halı yıkama tekniklerimiz sayesinde halılarınız tıpkı ilk aldığınız günkü gibi tertemiz olur. Temizlenen halıların kullanım ömrü uzayacağı gibi evinizde size de hem sağlıklı hem de konforlu bir yaşam alanı sunar. Halı yıkama Konyaaltı şubemizde sizlere sağlıklı ve konforlu yaşam alanları sunmak her zaman bizim için öncelik olmaktadır. Evinizdeki hijyeni de konforu da en az sizin kadar önemsiyoruz. Profesyonel halı yıkama için firmamızı tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız Üstelik firmamızda halı temizliğinin dışında başka hizmetler de sunulmaktadır. Antalya’daki halı yıkama yapan yerler arasında güvenirliliği ile bilinen Seçkin Halı Temizleme ’de yatak ve yorgan temizliği, yerinde halı yıkama, koltuk temizliği ve oturma grubu temizliği hizmet de verilmektedir. Bunların yanı sıra araç oto koltuk yıkama temizleme hizmetimiz ile de siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya devam ediyoruz. Gerçek hijyen için kaliteyi, uygun yöntemleri ve son teknolojiyi bir araya getiriyoruz İhtiyacınıza uygun temizleme ve yıkama işlemleriniz firmamız güvencesi ile garanti altında İşinizi sadece profesyonellere emanet etmenizi öneririz.

Antalya’da ucuza halı yıkama yapan yerler elbete bulunmaktadır. Ancak kaliteli ürünleri ve son çıkan teknolojiyi kullanarak halı yıkama fiyatlarını alta çekmek çok mümkün olmamaktadır. Bu nedenle siz de önceliğinizi uygun fiyattan ziyade kaliteye ve gerçek hijyene vermelisiniz. Zaten kullandığımız yöntemler, kaliteli halı yıkama şampuanları, profesyonel halı yıkama makineleri göz önünde bulundurulduğunda fiyatlarımızın uygun olduğunu söylemek mümkündür. Seçkin Halı Temizleme ile size sadece evde gerçek hijyenin keyfini çıkarmak kalsın.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Sağlıklı ve Kaliteli Temizleyeci

Ailenizin ve Çocuklarınızın sağlığının düşünerek en kaliteli sağlığınızı olumsuz yönde tehdit etmeyecek temizleyicileri tercih ederiz.

Zamanında Teslimat

Söz Verdiğimiz Tarih ve Saatte
Tertemiz Halılarınız Evinize Teslim Ederiz

Güvenli Hizmet

Halılarınız Tüm Aksaklıklara Karşı Aksigorta ile Sigortalanır.